Кошик
331 відгук
Київ, Україна
+380 (50) 380-52-70
Джинсовий одяг Lee, Wrangler, Levis, Calvin Klein з США

Джинси Levis 501

Сьогодні Levis є синонімом преміального американського деніму, спадщина якого сходить до 1870-х років. У той час робітники сходилися на захід Америки в пошуках удачі і американської мрії. Цим невтомним людям потрібна була робочий одяг, який витримував би їх, тому Леві Страусс і Джейкоб Девіс об'єдналися, щоб об'єднати якісну джинсову тканину з посиленням заклепок, так відбулося створення першої пари синіх джинсів Levis 501 Original. З тих пір бренд Levis зарекомендував себе в усьому світі як постачальник американської преміальної джинсової тканини.


Фірмові джинси Levis 501


Фірмові джинси Levis 501 породили повний спектр стилів штанів з різними посадками та оздобленням, намагаючись адаптувати джинсову тканину до свого власника. Використовуючи свою цифрову систему нумерації джинси «Левіс» допомагає вибрати ідеальний стиль для вашої фігури і естетики. Для чоловіків кожен номер в колекції «Левіс» означає загальні відомості, включаючи підйом талії, розріз отвору для ніг і посадку. Фірмові джинси Levis 501 це класичний джинсовий одяг в стилі Original. Оригінальний дизайн кнопки практично не змінився з моменту їх появи майже 150 років тому, але в той же час модель пропонує позачасовий стиль, комфорт та мобільність протягом усього дня, ця пара фірмових джинсів «Левіс» 501 створена для того, щоб жити в ній. Чудовий жанр "зроби все можливе".
Джинси Levis 501 визначальний продукт, який залишатиметься у вашій шафі протягом майбутніх сезонів, забезпечуючи надійність та комфорт, коли вам це потрібно. 

 

Оригинальні джинси Levis 501 


Оригінальні джинси Levis 501 найбільш продаваний джинсовий одяг в світі і класичний важкий денім. Вони уособлюють американську ікону стилю, пряма посадка з фірмовим ґудзиком ідеально сидить на талії і проходить прямо через стегно з прямою ногою. Оригінальні джинси «Левіс» 501 це  культова посадка з фірмовою кнопкою і аутентичним зовнішнім виглядом. Levis 501 поставляються в преміальній джинсовій тканині і зроблені в США. Якщо ви шукаєте оригінальні джинси Levis, які ідеально підходять як для роботи, так і для відпочинку, то ці джинси точно відповідають вашим вимогам. 

Не еластичні, великовагові виконані в класичному дизайні з п'ятьма кишенями. Можна носити з чистим закатаним подолом або на всю довжину, залежно від того, що ви віддаєте перевагу. Джинси «Левіс» 501 особливо добре виглядають з курткою та простою однотонною футболкою.

Наші джинси Levis 501 найдешевші, які можна знайти в інтернет магазинах, тому вам не потрібно шукати в іншому місці. Купуйте у магазині "Country Jeans", і вам гарантований відмінний, справжній товар за доступною ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner